Malíři

Malování Frýdek-Místek - nátěry betonových podlah

Natíráme betonové podlahy.Ze delších používání betonových podlah se zjistilo, že jsou méně odolné. Především v průmyslových objektech, které jsou více zatížené, jsou často velmi rychle poničené a popraskané. Díky nátěrům se jednak prodlužuje životnost, ale jednak se také udržuje pořádek v prostorech s betonovou podlahou. Díky pravidelným nátěrům betonových podlah se zvyšuje investice do skladů a průmyslových prostor. Pokud vykonáváte činnosti, při kterých unikají například oleje nebo jiné mastné látky, je nátěr naprosto nepostradatelný, protože oleje se nemohou prosakovat do půdního podloží pod budovou, nebo do nižších podlaží. Protože nebude do podlahy pronikat také vlhkost, zabrání se korozi železné výztuže z betonu. Příprava podlahy na nátěr

Nejprve je nutno podlahu velmi dobře očistit a odstranit mastnoty, tedy důkladně odmastit. Nátěr betonové podlahy není radno uspěchat. Proto věnujeme přípravě dostatek času, takže Vaši betonovou podlahu natřeme, tak jak se správně má. Pokud jsou v betonové podlaze nějaké trhlinky, připravíme se na nátěr pomocí vysokotlakého čištění nebo tryskáním. Tím se jednak zjemní hrany a očistí trhliny, ale také se vyplaví prach a malé části betonu, které pořádně nedrží na podlaze. Pokud je nutné, aby betonová podlaha byla naprosto jednolitá, pak vetší díry zaplníme v rámci přípravy tmelem a tím po samotném nátěru dosáhneme dokonalé podlahy bez jediného kazu.
Natíráme betonovou podlahu

Jako první vrstvu betonovou podlahu vždy natřeme pomocí penetračního nátěru. Ten zamezí úniku kapalin. Poté se nanáší konečná vrstva a to pomocí válečku nebo stříkáním. Protože penetrační vrstva je již zaschlá, nemá smysl používat štětec. Ten použijeme výhradně pro první, penetrační nátěr. To proto, aby Vaše betonová podlaha vsákla co nejvíce nátěru a byla tak opravdu voděodolná. Poslední nátěr může být lesklý a lakovaný, tím je ale také více kluzký. Nebo můžeme použít matný nátěr s protiskluzovým povrchem.

Podobným způsobem natíráme také prostory, které jsou postavené z porobetonu. Samozřejmě ne jen podlahy, ale také stěny nebo i stropy. Můžete se na nás s klidem obrátit a my Vám natřeme betonovou podlahu včetně penetračního nátěru.

Malování fasády Frýdek-Místek
Malování dětského pokoje Frýdek-Místek
Malování pokojů Frýdek-Místek
Malování betonových podlah Frýdek-Místek

Partneři | Malování Frýdek Místek | Malování Ostrava | Malování Brno | Malíři Frýdek Místek | Malíři Ostrava | Malíři Brno | Kamerové systémy | Kamerové systémy Frýdek-Místek | Kamerový systém Ostrava |